Japoński Cosmolifting twarzy metodą Lone Sorensen

face-liftPoprzez połączenie punktów akupunkturowych na twarzy z japońskimi technikami głębokiego masażu mięśni, terapia jest prawdziwym eliksirem młodości i zdrowia dla twarzy i całego organizmu, o długotrwałych terapeutycznych i estetycznych efektach, jakich do tej pory nie było.

Terapeuta stosuje techniki manualne, a także włącza olejki i minerały – zgodnie z relacją 5-ciu elementów. Lecznicze działanie masażu i włączenie preparatów kosmetycznych okazało się prawdziwą fontanną młodości.

Aplikacja olejku różanego pobudza do tworzenia nowych komórek oraz regeneracji starych. Rozprowadzanie maseczek pozwala terapeucie badać relacje z hormonalnymi i psychicznymi problemami, a także ocenić indywidualny stan mięśni i skóry na twarzy. Masaż kulami z niebieskiej soli z Gór Andów działa antybakteryjnie, tonizuje i ujędrnia, dostarcza mikroelementów, obniża temperaturę skóry.

Efekty stosowania tej metody są zdumiewająca, skóra odzyskuje niezwykły blask, czoło staje się pogodne, policzki podniesione i zaróżowione, fałd policzkowo-nosowy wygładza się oraz zmniejszają się obrzęki wokół oczu.

Masaż przyspiesza regenerację i detoksykację komórek oraz stymuluje mikrokrążenie. Twarz nabiera młodego wyrazu. Jest to znakomita terapia antystresowa, wyciszająca i relaksująca.