Rejuvance- odmładzający masaż twarzy

7fa7e0a05c120764d072f1c026495dc8ccad7db1

Rejuvance to nowa, holistyczna, całkowicie naturalna, bardzo skuteczna metoda odmładzania twarzy.

Metoda opiera się na technikach masażu uwalniających tkankę łączną i odblokowujących mięśnie twarzy, przykurczone z powodu stresu, zmęczenia, frustracji, złości czy smutku.

Ten głęboko relaksujący zabieg działa na trzech poziomach: ciała, duszy i umysłu.

Zabieg Rejuvance może pomóc w zmniejszeniu blizn, zmarszczek, w porażeniach twarzy czy asymetrii. Wpływa na poprawę snu, oddychania, równoważy układ nerwowy, uwalnia od migreny, bólów głowy, lęku, podnosi poczucie własnej wartości i dobrego samopoczucia, sprawia, że twarz nabiera szczęśliwego wyrazu.

Masaż składa się z sześciu godzinnych sesji. Każda z nich rozwiązuje inny problem i działa na inny obszar: twarzy, głowy, szyi, klatki piersiowej i ramion.

Metoda Rejuvance jest łagodna i w żadnym wypadku nie zaszkodzi zdrowej osobie. Będzie dawała widoczny efekt estetyczny w zależności od wieku, zdrowia, typu skóry, głębokości zmarszczek i indywidualnych cech fizjologicznych organizmu.

Efekt Rejuvance na poziomie fizycznym jest porównywalny do działania operacji liftingu twarzy, jednakże bez ryzyka i efektów ubocznych, które są związane z interwencją chirurgiczną.