Opinie Klientów

8 komentarzy do “Opinie Klientów

 1. Filipowicz

  Witam, od wielu lat miałam problemy z kręgosłupem, najbardziej odczuwałam w części szyjnej. Kilka lat temu zostałam skierowana na operację kręgosłupa szyjnego, miałam bóle, drętwienie rąk, wszystko wypadało mi z rąk, zawroty głowy, szumy. Po rezonansie lekarz powiedział, że to jest niebezpieczne i jak najszybciej należy zoperować. Bardzo bałam się tego, zapisałam się no i oczywiście czekałam i na szczęście wcześniej dowiedziałam się o P. Teresie, która swoimi terapiami sprawia cuda. Chodzę , nie biorę leków, żyję intensywnie i zapomniałam o tych problemach.
  Dziękuję P. Tereso.
  Alicja

 2. Majewska

  Dzień dobry!
  Zawsze byłam dość sceptyczna, jeśli chodzi o medycynę alternatywną. Kiedy weszłam w menopauzę, myślałam, że zawroty głowy i uderzenia gorąca zatrują mi życie. Na szczęście ktoś mi polecił gabinet Pani Teresy. I menopauza stała się znośna dzięki masażowi refleksologicznemu i bez terapii hormonalnej. Przestał mi towarzyszyć stres i spokojniej podchodzę do problemów. To nie wszystko!
  Zawsze miałam problemy z kręgosłupem. Próbowałam fizykoterapii , kinezyterapii i nic. Dopiero zabiegi metodą Bowena zmieniły moje życie. Ustały problemy z kręgosłupem szyjnym i lędźwiowym. Zabiegi tą metodą powodują, że nawet kiedy nadwyrężę kręgosłup, to po odpoczynku wszystko wraca do normy. Lekarz rehabilitant powiedział mi, że dzięki tej metodzie ” blizny ” stały się na tyle elastyczne, że pozwalają cofnąć się dyskom na właściwe miejsce. Nie bez znaczenia jest osobowość Pani Teresy. Ciepła, słuchająca pacjenta, kompetentna, ciągle doskonaląca swoje umiejętności, pełna empatii. To także leczy. Dziękuję Pani Tereso za to, że tak bardzo poprawiła Pani komfort mojego życia.

 3. Cupryś-Markowska

  Witam,
  miałam okazję poddać swoje dziecko(2miesiące) zabiegom wykonywanym techniką Bowena. Synek miał problemy z ulewaniem, kolkami i barkiem. Terapia bardzo pomogła za co niezmiernie dziękuje. Polecam wszystkim taką terapię.

  Pozdrawiam

 4. Kuczyńska

  Ostatnio poddałam się serii rewelacyjnych zabiegów na twarz u Pani Teresy Krasińskiej. Jestem zachwycona i zaskoczona
  tak wielkim efektem tych niezwykle relaksujących masaży. Zabiegi te odjęły mi co najmniej 10 lat, były niezwykle przyjemne i bardzo pozytywnie wpłynęły na mój stan emocjonalny. Rysy twarzy złagodniały, skóra stała się świetlista, zniknęły zmarszczki i sińce pod oczami. Nie bez znaczenia jest też pełna empatii osobowość Pani Teresy Krasińskiej. Serdecznie polecam.
  Alicja Kuczyńska

 5. Maciej

  Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Doskonały kontakt. Szczególnie polecam relaksujące sesje refleksologii twarzy z użyciem olejków aromaterapeutycznych. Korzystałem też z terapii Bowena, która ma zbawienny wpływ na uzyskanie stanu równowagi organizmu. Olbrzymia wiedza i doświadczenie Pani Teresy gwarantuje zadowolenie i dobór najlepszych zabiegów.
  Będę na pewno wracał, polecam każdemu!
  Pozdrawiam,
  Maciej

 6. Stanoch

  W imieniu synka (obecnie skończone 3 miesiące) bardzo dziękujemy za skuteczną terapię metodą Bowena. Syn miał problem z zatkanym kanalikiem łzowym w prawym oczku, jak również kolkami. Ropienie oka ustało już po pierwszej wizycie, kolki zaś od razu zmniejszyły się, a po trzech wizytach całkowicie ustały. Będę napewno polecać gabinet Pani Teresy. Zastosowana metoda była nieinwazyjna, syn bardzo uspokajał się po każdej sesji i przesypiał spokojnie noc. Pełny profesjonalizm i miła atmosfera, którą mogę polecić innym rodzicom i ich pociechom.

 7. Dziekanska

  Do Pani Teresy trafiłam z bardzo wysoką krótkowzrocznościa od dziecka, wysokim ciśnieniem w oczach i zaburzeniami hormonalnymi. Od okulistów wciąż słyszałam, że nic sie nie da zrobić i jestem skazana a szkła kontaktowe do końca życia. I nie chciałam łykać tabletek hormonalnych. Po kilku zabiegach miesiączka wróciła 🙂 I wzrok się poprawia. Szkła kontaktowe chyba zrobiły sie za mocne, ponieważ bardzo mi przeszkadzają, widzę o wiele lepiej samodzielnie. Oczy są wypoczęte, nawet pracując przy komputerze czuję się komfortowo. Poza tym Same masaże i kontakt z Panią Teresą to czysta przyjemność 🙂 Z gabinetu wychodzę pełna energii i dawką pozytywnej energii. Bardzo polecam wszystkim
  Małgosia

Dodaj komentarz