Dien Cham – nowa metoda refleksologii twarzy

Dien Cham
Refleksologia twarzy DIEN CHAM jest to uproszczona, cybernetyczna metoda wietnamska opracowana 30 lat temu przez prof. Bui Quoc Chau. Metoda została rozpropagowana we Francji i sprowadzona do Polski przez dr Marie France Muller.

W terapii wykorzystujemy stymulację 57 punktów oraz strefy odruchowe, zlokalizowane na twarzy. Stymulując odpowiednie punkty, uzyskujemy odpowiedzi odruchowe w korespondujących z nimi częściami ciała i narządami wewnętrznymi. Możemy także wpłynąć na funkcje organizmu, takie jak:oddychanie, krążenie krwi, trawienie, wydalanie, detoksykację i wiele innych.

Te proste techniki terapeutyczne wykonujemy w krótkich sesjach, podczas których osiągamy niemal natychmiastowy efekt przeciwbólowy.

Dien Cham
Metoda Dien cham ma szeroki zakres terapeutyczny i doskonałe wyniki w leczeniu problemów neurologicznych, dermatologicznych układu pokarmowego, zaburzeń krążenia, schorzeniach urologicznych, reumatologicznych, metabolicznych i układu rozrodczego.

Dien cham daje znakomite efekty w leczeniu chorób mięśni i stawów, lumbago i rwy kulszowej. Metoda jest również bardzo skuteczna w łagodzeniu bólów głowy, bezsenności i depresji

Działa na poziomie fizycznym, psychicznym, emocjonalnym, hormonalnym i energetycznym.