Masaże twarzy

 • Dermoplastyczny masaż dr Schurevicha

  7fa7e0a05c120764d072f1c026495dc8ccad7db1Dermoplastyczny masaż twarzy dr Sergeya Shchurevicha to unikalna technika masażu oddziałująca na wszystkie warstwy skóry i podskórnej tkanki łącznej twarzy, szyi i okolic dekoltu.

  Masaż dermoplastyczny skierowany jest przede wszystkim do osób które osiągnęły wiek dojrzały i u których problem obniżenia napięcia skóry jest najbardziej widoczny. W metodyce tej szczególną uwagę poświęca się tym strefom twarzy w których zachodzą najbardziej znaczące zmiany w strukturze skóry (powieki, strefa oczodołów, okolice warg, szyja).

  Masaż dermoplastyczny znacząco wzmacnia skórę, wyrównuje drobne zmarszczki, likwiduje ślady zmęczenia i obrzęki, liftinguje.

  Dermoplastyczny masaż twarzy dr Sergeya Shchurevicha to techniki oparte na fundamentalnych zasadach fizjologii i holistycznej koncepcji masażu, stosowane są jako alternatywa dla zabiegów inwazyjnych.

 • Japoński masaż twarzy dr Hidemi Morimasa

  DSC02465Mięśnie odpowiadające za ekspresję twarzy, czyli mięśnie mimiczne są delikatne jak nici i przebiegają w różnych kierunkach. Wyrażanie uczuć ma związek z e skurczami wielu mięśni. Stres i uczucia, które mu towarzysza również nie pozostają bez wpływu na stan mięśni.

  Duży stres silnie mobilizuje mięśnie, a długotrwały stres mobilizuje je w sposób ciągły. Z powodu tego mięśnie twardnieją a wyraz twarzy utrwala się. Mięśnie poddane działaniu działaniu stresu nadają twarzy posępny wyraz, wydaje się ona zmęczona i starsza.

  Celem masażu MASAŻ STRES FREE, który poprawia nie tylko urodę ale również stan zdrowia jest złagodzenie zmęczenia mięśni mimicznych, które mają tendencję do twardnienia. W wyniku masażu twarz staje się wyraźnie młodsza. Sam masaż jest bardzo przyjemny i głęboko relaksujący.

 • Drenaż limfatyczny twarzy

  1002251700 (3)Manualny drenaż limfatyczny twarzy, to jeden z najczęściej wykonywanych leczniczych masaży w obszarze twarzy. Jego celem jest wspomaganie przenikania limfy do naczyń.

  Drenaż limfatyczny jest często stosowany w kosmetyce w celu stymulacji skóry twarzy i dekoltu. Najczęściej dotyczy to zastoju limfy w górnej i środkowej części twarzy, okolicy oczodołów oraz fałdów nosowo wargowych.

  Zadaniem tego masażu jest likwidacja obrzęków, stanów zapalnych , usunięcie z organizmu toksyn. Masaż odpręża i relaksuje, co jest jego dodatkowym walorem terapeutycznym. Po masażu twarz staje się wypoczęta i ma młodszy wygląd.

 • Chiński masaż twarzy TUI-NA

  Masaż TUI-NA wywodzący się z tradycyjnej medycyny chińskiej daje olbrzymie możliwości terapeutyczne i kosmetyczne. Masaż Tui-Na twarzy z refleksoterapią okolicy oczu jest niezwykle skuteczną metodą odmładzania twarzy.

  Zabieg usuwa cienie i obrzęki pod oczami, redukuje zmarszczki, przywraca skórze blask, a ponadto doskonale relaksuje.

 • Digitopunktura twarzy

  Digitopunktura, podobnie jak akupunktura pomaga przywrócić właściwe krążenie energii w wyniku działania na określone punkty.

  Przeciwzmarszczkowy zabieg digitopunktury ma działanie drenujące i tonizujące. Poprawia ukrwienie skóry, stymuluje wytwarzanie kolagenu i elastyny.

  Zabieg nie tylko znakomicie ujędrnia skórę i przywraca jej blask, ale także dogłębnie relaksuje.