Refleksologia w kosmetyce

7507638Refleksologia twarzy to jedyna, unikalna terapia, która łączy diagnozę, postępowanie terapeutyczne i estetyczno-kosmetyczne.

Istnieją energetyczne powiązania pomiędzy częściami ciała a częściami twarzy. Narządy które źle pracują, dają sygnały w postaci złogów energetycznych, zmiany zabarwienia, przedwczesnego wiotczenia i zmarszczek na twarzy.
Gdy usuniemy nierównowagę w narządach poprzez stymulowanie odpowiednich stref na twarzy – zmarszczki znikną.

Zabieg refleksologii pozwala pacjentowi osiągać stan głębokiego relaksu, uwalnia organizm od napięć, rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie krwi i limfy, zwiększa dopływ tlenu i substancji odżywczych do tkanek, uruchamia procesy detoksykacyjne organizmu, przywraca równowagę między ciałem a umysłem, wprowadza organizmy w stan tzw. homeostazy. Masaż przywraca naturalną witalność skóry, poprawia koloryt, likwiduje obrzęki i zmarszczki.

Stan głębokiego odprężenia podczas seansu refleksologii odgrywa ogromną rolę zarówno w procesie zdrowienia, jak i zapobiegania chorobom. Terapia masażem jest więc oryginalnym środkiem leczniczym, wpływającym na ciało i emocje.
Po takim zabiegu pacjent zwykle ma ponowny przypływ formy
i dobrego samopoczucia.

Refleksologia poprawia stan zdrowia i ogólne samopoczucie, a także funkcjonowanie układu immunologicznego, co zmniejsza ryzyko zachorowań.
Efekt zazwyczaj jest natychmiastowy