Masaże ciała

 

 • Masaż dr Schurevicha Zgrabne Nogi

  h_22a63d2e4df8bf1d37e1f69017358df2 (2)Masaż Zgrabne Nogi to najszybszy i najbardziej kompleksowy sposób likwidacji estetycznego i fizycznego uczucia dyskomfortu związanego z rozwojem cellulitu i defektu w wyglądzie naczyń krwionośnych. Masaż stymuluje lipolizę (rozpad tłuszczu) i eliminuje produkty rozpadu. Głęboki drenaż poprawia przepływ głębokich naczyń krwionośnych. Masaż znacząco obniża obwód kończyn dolnych, wyrównuje strukturę skóry i zmniejsza do minimum występowanie obrzęków. Technika masażu jest pozbawiona bolesnych manipulacji i pozwala w krótkim czasie osiągnąć widoczne rezultaty.

 • Masaż dr Schurevicha Płaski Brzuch

  woman-getting-abdominal-massage0610_200x300Masaż Płaski Brzuch to intensywny masaż który likwiduje wizualne oznaki cellulitu, nadmiar tkanki tłuszczowej, zwalcza też podstawowe przyczyny jego powstawania

  Technika masażu działa na organizm trójfazowo. Przyspiesza proces rozpadu lipidów w tkance tłuszczowej, usuwa produkty lipolizy oraz odbudowuje jędrność i elastyczność skóry. Podczas masażu szczególną uwagę poświęca się wiotkości skóry, która pojawia się po ciąży i porodzie, a także po zrzuceniu zbędnych kilogramów
  Zabieg jest bezbolesny, o jest ważne dla psycho-emocjonalnego samopoczucia organizmu.

 • Tybetański masaż głowy, szyi i pleców

  zonas-de-dolor-en-la-cabezaJest to łagodny i bardzo uspokajający zabieg na twarzy, głowie, szyi i ramionach, który łączy medycynę tybetańską z niektórymi zachodnimi technikami masażu i refleksologię.

  Poprzez to unikalne połączenie technik leczniczego masażu , zabieg ma ogromny wpływ na centralny układ nerwowy, doskonale relaksuje i równoważy energię ciała i ducha, zapobiega chorobom. Ma właściwości odmładzające i regenerujące, eliminuje toksyny. W celu wzmocnienia zdolności terapeutycznych można dodać olejki eteryczne.

  Masaż doskonale eliminuje napięcia, depresję, lęk, zmęczenie, poprawia ruchomość stawów.

  Jest przeznaczony dla wszystkich poszukujących harmonii i równowagi.

 • Rozluźnianie powięziowo-mięśniowe

  massage-2Organizm ludzki posiada wewnętrzny mechanizm samoregulacji, w skład którego wchodzi też system powięzi. Zbudowany jest on z tkanki łącznej i tworzy coś w rodzaju „drugiego szkieletu”. Porównać go można też do siatki, która otacza mięśnie, więzadła, organy wewnętrzne, naczynia krwionośne, naczynia limfatyczne i tkankę nerwową.

  W wyniku urazów, zapaleń, nieprawidłowej postawy ciała i gwałtownych skurczów struktura powięzi napina się. Brak równowagi w jej obrębie może spowodować wystąpienie patologicznych zmian w tkankach lub całych organach. Ponadto, występujące miejscowo napięcia powięzi mogą ulegać przemieszczeniu w obrębie całego organizmu. Ta właściwość powięzi powoduje, że nawet zabieg dentystyczny może doprowadzić do przesunięcia kręgów czy rotacji miednicy.

  Podczas powstania urazu w centralnym układzie nerwowym tworzy się pamięciowy wzorzec bólowy. Aby usunąć ból, lekarze medycyny tradycyjnej koncentrują się na objawach i proponują stosowanie toksycznych leków, które często wykazują skutki uboczne i nie sięgają do przyczyny powstania schorzenia.

  Rozluźnianie powięziowo-mięśniowe jest nową formą nieinwazyjnej terapii, której działanie obejmuje wszystkie organy, nerwy, naczynia, mięśnie i kości. Daje nam ono możliwość usunięcia napięć w strukturze powięzi i przywraca równowagę w organizmie.

 • Chiński masaż TUI-NA

  Masaż TUI-NA wywodzący się z tradycyjnej medycyny chińskiej daje olbrzymie możliwości terapeutyczne i kosmetyczne. Masaż Tui-Na twarzy z refleksoterapią okolicy oczu jest niezwykle skuteczną metodą odmładzania twarzy.

  Zabieg usuwa cienie i obrzęki pod oczami, redukuje zmarszczki, przywraca skórze blask, a ponadto doskonale relaksuje.

 • Masaż aromaterapeutyczny

  h_58e9910e553a246c8a0be2890b505cdfAromaterapia to metoda medycyny naturalnej, polegająca na terapii wielu dolegliwości olejkami eterycznymi stosowanymi poprzez inhalacje, kąpiele, kosmetyki i aromaterapeutyczny masaż.

  Wybrane olejki relaksują lub pobudzają organizm, działają przeciwstresowo i antydepresyjnie, przeciwbólowo i aseptycznie. Niektóre są afrodyzjakami.

  W gabinecie olejki dobierane są indywidualnie dla każdego pacjenta w zależności od jego samopoczucia i potrzeb.